O mnie

Nazywam się Katarzyna Tarczewska , a moją pracą i największą pasją jest makijaż. Do niedawna pracowałam głównie jako wizażystka charakteryzacji w studio i na planach filmowych. Teraz w całości poświęcam się mojemu studiu makijażu w Rzeszowie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i umiejętnościom nabytym podczas pracy z najlepszymi wizażystami w Polsce oferuję usługi na najwyższym poziomie.    

Od dawna interesowałam się makeup-em beauty i makeup-em filmowym. Pasja ta zaowocowała ukończeniem w 2016 r. szkoły wizażu i stylizacji Maquillage Art. Po ukończeniu szkoły odbyłam jeszcze kilka indywidualnych warsztatów doszkalających min. Beauty Lux w Warszawie, Makeup Star i Red Carped Makeup z Adrianem Świderskim.

W mojej karierze zawodowej miałam okazję pracować zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla dużych produkcji, takich jak: Taniec z Gwiazdami, Top Model, I że cię nie opuszczę aż do ślubu czy SOS Sablewka od stylu. Pracowałam też przy reklamach, teledyskach i sesjach zdjęciowych. Po wielu latach zbierania doświadczeń w tym zawodzie postanowiłam skupić się na makijażu okolicznościowym oraz ślubnym. Najwięcej radości sprawia mi zadowolenie na twarzach klientek kiedy wiem, że mogłam uczynić ważny dla nich dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.